piątek, 24 czerwca 2011

MAŁA  KSIĘŻNICZKA  , CANDY

O tym , że lubię wycinać z papieru małe elementy  wie  każdy zaglądacz mojego bloga .
Bardzo się ucieszyłam , że nowa kolekcja Mały Lord i Mała Księżniczka ma proste do wycięcia postacie :))) ; dzięki temu tnę szybko i bez problemów.
A tak poza tym uwielbiam wszystkie nowe papiery , taka miłość od pierwszego dotknięcia pachnących drukarnią papierów :)


Kokardka i zajączek są 3D .


Każdy może wziąć udział w słodkim candy i wygrać podwójne zestawy  "Małej Księżniczki " i " Małego Lorda ". Zapraszam Was do odwiedzenia bloga scrap.com.pl  :) Wystarczy kliknąć TUDziękuję Wam za wszystkie przemiłe ( choć za krótkie ) rozmowy podczas zlotu. Ciągle mam niedosyt wspólnego scrapowania , wyciania i malowania . Niezwykle miło było poznać KolorowAnkę , Bossanovę i Ja Monię , Zielonooką  ( tu szczególne podziękowanie za zaczepienie mnie i rozpoznanie ) , Pampucha , Anuszkę ( nie mogę skomentować u ciebie a tak mi się podoba albumik )  , Dorkę ( tu Dorka mnie nie poznała ) , UHK któremu podkradłam wąski papier , Rae ( nie poznałam ) oraz pogadać z Vernon , Złotymi Rączkami ,  Kasią  i Sasillą z Idunią , które wybierały dla mnie krateczkowe papiery .
Trochę złotówek mi ubyło i przyjechałam do domu bogatsza o piękne papiery , kilka stempli (cudne ! ) , kwiatków i wycinanek . Na długo zapamiętam ten zlot :))) , było cudownie :)